°°Novinky°°

Páteční koncert

7. května 2009 v 12:40 | lusinka
Včera, se nám ukázala fotka pro EraseMS kde je Avril Lavigne. Avril pro charitativní kampaň "Orange you happy to Erase MS", zaměřené na boj s roztroušenou nemocí, která se podle některých zdrojů, většinou týká dětí a žen. Dnes, existuje více správných informací o připravovaných show.
Nancy Davis - vedoucí odboru financování, oficiálně oznámila, páteční koncertní show, kde bude hlavní hvězda, kdo?
Jasně! Avril Lavigne, která podle předběžných údajů, předvede několik oblíbených skladeb.

Nová fotka k Black Star

18. dubna 2009 v 14:09 | lusinka

Parfém Black Star

10. dubna 2009 v 19:53 | lusinka
Parfém Black Star

"Black Star"-první parfém Avril Lavigne

13. března 2009 v 12:31 | lusinka
A je tu další novinka ohledně Avrilina parfému. Jestli si pamatujete tak Avril 7.března oznámila na své internetové stránce, že její první parfém bude nést název "Black Star". Dnes už si můžeme prohlédnou první reklamní plakát a dokonce i scénky z reklamy. Můžeme si i všimnout hesla nebo citátu (jak chcete xD), které ponese tato vůně. "be your own star", v češtině "buď svou vlastní hvězdou". Stránka avril-lavigne-perfumes.com by měla být už brzy funkční. Moc se těším.

Avril bude spolupracovat s Lil Waynem

7. března 2009 v 21:01 | lusinka
Avril bude spolupracovat s raperem Lil Waynem na jeho následujícím rockovém albu Rebirth. Podle časopisu Rolling Stone bude Avril zpívat v Lil Waynově písničce avšak zatím neznáme název.

Cože...?Né!!Avrilka si dává pauzu!!

21. února 2009 v 17:23 | lusinka
Již jednou to tak bylo. Avril Lavigne si dala 2roční pauzu, kde se změnila v blonďatou rockovou princeznu. Po vydání 3. alba The Best Damn Thing a celosvětového turné si dává pauzu, která může trvat až 3 roky! Co Avril k tomuto vedlo zatím podrobněji nevíme, ale poskytla nám menší rozhovor, kde něco málo prozrazuje.
 
 

Reklama